http://karafarinanepardis.com

ارتباطات
ارتباطات
سه شنبه, ۷ تیر ۱۴۰۱
0 بازدید

روابط عمومی، به مثابهِ پُلی است میان یک سازمان و مخاطبان آن.روابط عمومی عبارت است انتقال و تجزیه و تحلیل اطلاعات و نظرات مدیریت مؤسسه به مخاطبان ان و انتقال تجزیه و تحلیل اطلاعات این گروهها به مدیریت به منظور ایجاد همسویی و هماهنگی در علایق و منافع.

روابط عمومی مجموعه‌ای از اقدامات و کوشش‌های حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراریِ ارتباطاتِ مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با آن در ارتباطند انجام می‌دهد.

روابط عمومی، روبه‌رو شدنِ یک سازمان یا مؤسسه با مخاطبانش را از طریق پرداختن به موضوعات و مطالب و اخباری انجام می‌دهد که به منافعِ مشترک آن‌ها مربوط است.

تقریباً هر سازمانی که با افکار عمومی سروکار دارد و نیازمند ارائه‌یِ تصویرِ روشنی از خود نزد آن است، گونه‌ای از روابط عمومی را به خدمت می‌گیرد.

کارکنانِ روابط عمومی عموماً توجه خود را به ساختن مناسباتشان با کسانی معطوف می‌کنند که به همسازی با آن‌ها بینجامد. کارکنان روابط عمومی باید بدانند که چطور به شکلی شفاف بنویسند، صحبت کنند و با تجزیه و تحلیلِ امورِ مربوطِ به سازمان و مؤسسه‌یِ خود، به رفع و رجوع مسائل بپردازند. این مهارت‌ها به شدت مورد نیازند .

ما خدمات زیر را برای تعالی کار آفرینی ارائه می کنیم :
۱٫ همایش های یکروزه برای کارآفرینان و خیرین
۲٫ چاپ کتاب
۳٫ انجام امور مشاوره همایش ، کنفرانس ، نشت های تخصصی
۴٫ طراحی و ساخت سایت های کاری و فروشگاهی
۵٫ برگزاری و پوشش فعالت های رسانه ای و خبری
۶٫ انتقال تجارب اساتید کارآفرینی ، بازاریابی و فروش

0/5 (0 Reviews)
× از من بپرسید